SPAWACZ – MONTER MASZYN – ŚLUSARZ

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie powierzchni do spawania przez cięcie, prostowanie, ukosowanie, czyszczenie i sczepienie itp.
  • wykonywanie operacji spawania części i elementów konstrukcyjnych wykonanych ze stali, metali nieżelaznych i ich stopów wchodzących w skład maszyn, urządzeń, konstrukcji budynków, itp.
  • obsługiwanie i konserwacja narzędzi, maszyn i urządzeń wykorzystywanych podczas spawania
  • sprawdzenie jakości i wykończenie wykonywanego spawu

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Udział w ciekawych i rozwojowych projektach
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Podnoszenie kompetencji poprzez udział w licznych szkoleniach zawodowych

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie-techniczne
  • Aktualne świadectwo egzaminu kwalifikacyjnego spawacza
  • Mile widziane uprawnienia górnicze w zakresie spawania
  • Komunikatywność i dyspozycyjność
  • Wysoka motywacja do pracy i chęć rozwoju
  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
  • Prawo jazdy kat. B

Prosimy, aby aplikacja zawierała następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji przez Spółkę BUDOSERWIS Z.U.H. Sp. z o.o. procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm

APLIKUJ NA STANOWISKO: SPAWACZ – MONTER MASZYN – ŚLUSARZ

1
Imięyour full name
Nazwiskoyour full name
Telefonyour full name

* pola wymagane

Fileupload
ZAŁĄCZ CV
Previous
Next