SPECJALISTA DS. PRZETARGÓW, OFERTOWANIA, KOSZTORYSOWANIA I KONTRAKTÓW

Zadania:

  • Wspieranie procesu ofertowania w aspekcie formalno – prawnym oraz gromadzenie niezbędnych danych i dokumentów.
  • Obsługa korespondencji dotyczącej przetargów (obieg dokumentów) i narzędzi / dokumentów ewidencjonujących postęp prac nad ofertą.
  • Wyszukiwanie informacji o nowych postępowaniach przetargowych.
  • Sporządzenie wycen, kosztorysów m.in. budowlanych, instalacji sanitarnych, z branży energetycznej, itp.
  • Przygotowywanie dokumentów przetargowych (m.in. wnioski, oferty, pisma).
  • Analiza dokumentacji projektowej.
  • Wykonywanie obmiarów do wycen na podstawie dokumentacji projektowej.
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi / dostawcami.

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne, mile widziane o profilu budowlanym / elektrycznym / energetycznym.
  • Minimum 2 – 3 letnie doświadczenie w kosztorysowaniu / ofertowaniu / realizacji kontraktów.
  • Znajomość systemów do kosztorysowania, ze szczególnym uwzględnieniem programu NormaPro.
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej.
  • Znajomość organizacji i realizacji inwestycji od planowania po odbiory.
  • Umiejętność analitycznego myślenia.
  • Bardzo dobra znajomość Prawa Budowlanego, rozporządzeń i norm branżowych.
  • Zdolności marketingowe i handlowe.
  • Szybkość działania, precyzyjność, rzetelność oraz zaangażowanie.
  • Umiejętność współpracy z biurami projektów, producentami i potencjalnymi inwestorami.
  • Komunikatywność i dyspozycyjność.
  • Prawo jazdy kat. B.

Mile widziane:

  • Uprawnienia budowlane

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Udział w ciekawych i rozwojowych projektach
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Podnoszenie kompetencji poprzez udział w licznych szkoleniach zawodowych

Prosimy, aby aplikacja zawierała następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji przez Spółkę BUDOSERWIS Z.U.H. Sp. z o.o. procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

APLIKUJ NA STANOWISKO: SPECJALISTA DS. PRZETARGÓW, OFERTOWANIA, KOSZTORYSOWANIA I KONTRAKTÓW

1
Imięyour full name
Nazwiskoyour full name
Telefonyour full name

* pola wymagane

Fileupload
ZAŁĄCZ CV
Previous
Next