SPECJALISTA/KA DS. PRZETARGÓW I REALIZACJI KONTRAKTÓW

BUDOSERWIS Z.U.H. Sp. z o.o. od ponad 30 lat istnieje na rynku ogólnopolskim świadcząc usługi  inwestycyjno – remontowe oraz konsultingowe.

Poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Chorzów

Zadania:

  • Sporządzenie ofert i przygotowywanie dokumentów przetargowych (m.in. wnioski, pisma, protokoły z negocjacji);
  • Koordynacja działań związanych z przygotowaniem i prowadzeniem kontraktu;
  • Samodzielne i terminowe realizowanie zadań powierzonych przez Kierownika Działu;
  • Współprowadzenie negocjacji cenowych ze zleceniodawcami, podwykonawcami i dostawcami;
  • Nadzór i koordynowanie nad umowami z podwykonawcami;
  • Nadzór nad obiegiem dokumentacji przy realizacji kontraktów.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne lub wyższe (w branży mechanicznej, instalacyjnej lub budowlanej);
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej;
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz pracy w zespole;
  • Umiejętność posługiwania się pakietem MS Office (Excel, Word);
  • Precyzyjność, rzetelność, zaangażowanie oraz odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań;
  • Komunikatywność i dyspozycyjność;
  • Prawo jazdy kat. B.

Mile widziane:

  • Znajomość Prawa Budowlanego;
  • Znajomość PZP;
  • Doświadczenie w ofertowaniu lub realizacji kontraktów;
  • Umiejętność kosztorysowania.

Oferujemy:

  • Udział w ciekawych i rozwojowych projektach;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i uzyskania uprawnień;
  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Podnoszenie kompetencji poprzez udział w licznych szkoleniach zawodowych;
  • Pracę w doświadczonym zespole.

Pierwszym etapem rekrutacji jest przesłanie aplikacji CV.

CV prosimy składać na adres email: budoserwis@budoserwis.com.pl lub osobiście w Sekretariacie Głównym siedziby firmy.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy również, aby aplikacja zawierała następującą klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BUDOSERWIS Z.U.H. Sp. z o.o. z siedzibą w Chorzowie przy ul. Kościuszki 31 moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz przechowywania moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres jednego roku od daty wpływu CV – podstawa prawna: art. 6 ust. 1a Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r.

Jednocześnie oświadczam, że podanie przeze mnie danych wykraczających poza katalog określony w Kodeksie pracy i innych właściwych ustawach jest dobrowolne”

1
Imięyour full name
Nazwiskoyour full name
Telefonyour full name

* pola wymagane

Fileupload
ZAŁĄCZ CV
Previous
Next